BIZNES Z COLWAY

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ ?

COLWAY to Sieć Konsumencka i firma mogąca poszczycić się kilkunastoletnią tradycją i historią. Jej działanie opiera się na systemie wielopoziomowego marketingu sieciowego. w odróżnieniu jednak od podobnych organizacji MLM Colway wyróżnia przede wszystkim fakt, iż jest to przedsięwzięcie w 100% polskie. Oznacza to w praktyce, że wszyscy tworzący ją wspólnicy odpowiadali całym kapitałem spółki i całym majątkiem prywatnym za wszelkie zobowiązania i realizację zawartych przez COLWAY umów.

Jak dotąd trudno znaleźć podobną organizację, która zapewniłaby aż taki poziom bezpieczeństwa decydującym się na wejście w biznes uczestnikom dystrybucji. Jest ona również w tej branży całkowitym precedensem. Na tym jednak nie koniec unikalności, jaką cechuje się Colway.

COLWAY - ZASADY DZIAŁANIA

Firma handlowa Colway nie obiecuje swoim partnerom biznesowym złotych gór. Nie mami nierealnie wysokimi zarobkami i dochodami. Colway pokazuje jedynie, jak zarabia się setki złotych niemal zaraz po przystąpieniu do grupy dystrybutorów, a tysiące złotych już po kilku czy kilkunastu tygodniach. Wskazuje też sposoby zarabiania nawet dziesiątek tysięcy złotych w ciągu miesiąca. Dokonuje tego bez stosowania metod psychomanipulacji, którą uważa za nieetyczną i zupełnie zbędną. Colway nie obiecuje – Colway uczy i daje wskazówki!

Co jeszcze świadczy o wyższości Colway nad innymi podobnymi firmami MLM?

Dobre relacje w Colway są bardzo ważneTa firma to nie kolejna piramida finansowa, ale rodzima, polska organizacja dystrybucyjna, która opiera się na dwóch żelaznych zasadach:

 • jasnych regułach;
 • orędownictwie konsumenckim.

Jakie jeszcze ma Colway mocne strony?  Ich lista jest długa:

 • to pełna entuzjazmu społeczność zakupowo – beneficjencka;
 • wysoka wiarygodność i rzetelność;
 • jasna, otwarta księgowość obrotów własnych;
 • gwarancja pełnej ochrony wszelkich danych uczestników i informacji o nich;
 • jedynie polskie produkty;
 • własny polski kapitał.

COLWAY stanowi wyjątkowo bezpieczną przystań dla tych wszystkich marketingowców sieciowych, którzy mają za sobą nieudane relacje biznesowe. Naszą spółkę wyróżniają także: niezmienny plan finansowy, a także stałe zasady działania. Gwarantują to umowy realnie egzekwowalne w Polsce, których niezmiennie od 2004 dotrzymujemy literalnie. Kiedy plany rozwoju wkroczyły na rynek międzynarodowy i wymagały, by zastosować nowy Plan Finansowy, wspólnicy COLWAY nie zmieniali niczego, lecz podejmując duże ryzyko po prostu stworzyli nową firmę i nowy projekt biznesowy – Colway International SA.

Czym jeszcze wyróżnia się Colway?

Otóż naszym atutem jest profesjonalna i skuteczna obsługa prawna. Nasz znak rozpoznawczy to polityka skutecznego przystosowania strategii biznesowej do realiów.  Postawiliśmy na rozwój organiczny, któremu nie zagrażają żadne zmiany w prawie konkurencyjnym, konsumenckim, czy rozporządzenia unijne wynikające z realizacji CodexAlimentarius. Udaje nam iść w tym kierunku niezmiennie od kilku, a nawet kilkunastu lat.

Koncepcja biznesowa Colway to również nasz przysłowiowy As w rękawie. Dlaczego? – ponieważ cechują ją najlepsze i najbardziej poszukiwane przymioty, jak:

 • stabilność;
 • elastyczność;
 • liberalne zasady współpracy z uczestnikami Sieci;
 • żelazna konsekwencja;
 • wizjonerstwo.

Colway w pierwotnej formie, nie jest stanowi przedsięwzięcia bardzo bogatego. Realizowany i proponowany przez Colway Plan Finansowy, uważany jest za  jeden z najhojniejszych „podziałów tortu wpływów” w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Oznacza to, że sami organizatorzy nie zarabiają w nim okrągłych sum. Mimo to, udało im się wypracować wzrostowy system obrotów handlowych, który umożliwia utrzymanie firmy w połowie pierwszej dziesiątki przedsiębiorstw w branży MLM na obszarze Polski. jednocześnie pragniemy podkreślić, że firma zgromadziła na tyle duży kapitał inwestycyjny, że swobodnie może prowadzić ważne badania naukowe, współpracując z najlepszymi i najbardziej kreatywnymi naukowcami oraz laboratoriami w Polsce i na świecie. Dzięki temu produkty Colway charakteryzuje:

 • wysoka skuteczność;
 • efektywność na lata;
 • wydajność;
 • unikalność.

 

CZY TO NAPRAWDĘ BEZPIECZNE ?

Produkty Colway

Oczywiście, że tak! Bezpieczeństwo finansowe Colway zapewniają:

 • sprzedawanie uczestnikom Sieci artykułów handlowych z wysokimi dyskontami;
 • wypłacanie wysokich prowizji;
 • bogaty program szkoleń uczestników Sieci;
 • dofinansowania do programów szkoleniowych;
 • atrakcyjne wycieczki uznaniowe zagraniczne dla Liderów Organizacji;
 • niemal bezinwestycyjne przystąpienie.

W Colway nie znajdziecie drogich „pakietów startowych” (!), a niezbędne materiały szkoleniowe i informacyjne kosztują tyle, co tygodniowa prasa. Większość z nich udostępniana jest nieodpłatnie na www.colway.pl bądź, też kolportowana w formie eleganckich wydruków non profit lub z symbolicznymi marżami.

Zweryfikować popyt na produkty COLWAY i potencjał korzyści z przyłączenia się do nas można nie tylko tanio, ale i prosto. Wystarczy, że na początek nabędziesz dwa produkty:

 • pierwszy – w ramach testu jakości i działania;
 • drugi (już z rabatem) – aby go odsprzedać i przekonać się, jak działa Sieć dystrybucyjna Colway.

Nasze produkty to nie marna podróbka podobnych, istniejących już na rynku. Dlatego szybko zobaczysz, jak wzbudzą zainteresowanie wśród innych. Jeśli w ciągu tygodnia, nie uda Ci się sprzedać drugiego produktu, nie jest to zajęcie dla Ciebie. Rzadko tak bywa, ale niestety nie każdy posiada żyłkę handlowca, nie każdy potrafi się odnaleźć na tym rynku.

Jeżeli jednak po dwóch dniach dzielenia się pozyskiwanymi właśnie informacjami, nie będziesz już w posiadaniu drugiego produktu, a za to będziesz miał  zamówienie na trzeci lub kolejne – to oznacza to jedno: COLWAY to dobry biznes i przyszłościowy, a Ty znalazł(a)eś się we właściwym miejscu i czasie oraz w gronie osób, które mogą pomoc Ci w rozwoju własnego biznesu.

To, co?

Gotowi, by na własne oczy przekonać się, jak powstaje struktura konsumencko - dystrybucyjna, która pozwala wesoło i godnie żyć?
Gotowi na sukces finansowy i osobisty budowany w radosnej atmosferze pozbawionej niezdrowej rywalizacji?

Jeśli tak, to witaj w Colway!

ZOBACZ PLAN FINANSOWYWypełnij Umowę Dystrybucyjną Colway

DOŁĄCZ DO SIECI COLWAYWypełnij Umowę Dystrybucyjną Colway

 

 

PLAN FINANSOWY  następna strona

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl