OFERTA DLA SALONÓW

Współpraca z Colway - oferta dla salonów urody

 

Dołącz do Elitarnej Sieci Salonów Partnerskich COLWAY

Jeżeli prowadzisz Salon Urody, Salon Kosmetyczny, Salon Odnowy Biologicznej, jesteś masażystą lub prowadzisz Ośrodek SPA i chcesz zaoferować swoim klientom dostęp do niepowtarzalnego produktu jakim jest Kolagen Naturalny i  luksusowej Linii Kosmetycznej na bazie kolagenu do pielęgnacji twarzy, szyi, dekoltu oraz pielęgnacji ciała - to nasza oferta jest idealna dla Ciebie.

 

Kolagen Naturalny

LUKSUSOWA OFERTA TWOJEGO SALONU

Kolagen Naturalny Colway - luksusowa oferta twojego salonu

Jako ekspertowi w branży kosmetyki nie musimy zapewne tłumaczyć czym dla kosmetologii jest aktywne żywe białko (potrójna helisa). Możemy jedynie dodać, że ten oryginalny polski kosmeceutyk o który zabiegają (bezskutecznie!) najwięksi producenci kosmetyków na świecie może stanowić idealne uzupełnienie oraz wizerunkowo doskonałą wizytówkę Twojego Salonu.

Salony partnerskie Colway - wyprzedź swoja konkurencjęNiewątpliwą wartością dodaną współpracy z Colway jest posiadanie w ofercie produktu unikalnego na rynkach, co w sposób oczywisty daje Twojemu Salonowi  przewagę nad potencjalną i realną konkurencją!

Współpraca z Colway

 

Szkolenia kosmetyczne Colway

Jeżeli nie masz doświadczenia w wykorzystaniu Kolagenu Naturalnego i kosmetyków kolagenowych w zabiegach kosmetycznych, masz możliwość gruntownego uzupełnienia wiedzy i praktyki.
Firma Colway organizuje cykliczne szkolenia z udziałem zawodowych kosmetyczek pracujących na co dzień z całą linią kosmetyków kolagenowych.
Szkolenia dają możliwość doświadczenia na własnej skórze jak działają zabiegi kolagenowe Colway! Po ukończeniu szkolenia, uczestnicy będą mogli pochwalić się wiedzą potwierdzoną certyfikatem z zakresu podstawowego wykorzystania kolagenu w gabinetach kosmetycznych.
 
Czego dowiesz się odbywając takie szkolenie?

  • W jaki sposób profesjonalnie aplikować produkty z kolagenem aby w pełni wykorzystać ich właściwości.
  • Jakie zabiegi można na nim wykonywać.\
  • Z jakimi produktami można połączyć Kolagen Naturalny Colway, aby uzyskać najlepsze efekty.
  • Jak wypracowywać od skóry kolagen w dużych ilościach.
  • Jak wykorzystać i zwiększyć możliwości lecznicze Kolagenu Naturalnego Colway w gabinecie.
  • Jak sprzedawać kosmetyki Colway w gabinecie kosmetycznym.

Wioletta Jaworska - właściciel Salonu Urody NEWLOOK w Skarżysku Kamienna przedstawia możliwości wykorzystania produktów Colway w typowym salonie urody

 

Dodatkowe informacjeWięcej szczegółowych informacji na temat kolagenu naturalnego, kolagenowej linii kosmetycznej Colway, dodatkowych korzyści finansowych oraz marketingowych wynikających ze współpracy otrzymasz kontaktując się z nami bezpośrednio TELEFONICZNIE lub za pośrednictwem FORMULARZA KONTAKTOWEGO

Wszelkie dokumenty, certyfikaty, badania naukowe, cenniki do pobrania w strefie MATERIAŁY DO POBRANIA

 

Współpraca z Colway

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl