ŻEL DO MYCIA DLA DZIECI

Żel do mycia dla dzieci
  • nowość

OPIS PRODUKTU

Skóra Twojego dziecka, to bardzo wrażliwy organ. Łatwo o jej podrażnienie, a jeszcze łatwiej o pewne zaniedbania. Jeśli więc chcesz mieć pewność, że dbasz o pielęgnację swojej małej pociechy już od pierwszych jej dni, we właściwy sposób, sięgnij po nasz Żel do mycia dla dzieci.

Co zawarliśmy w naszym Żelu do mycia dla dzieci? Znajdziesz w nim tylko naturalne składniki, na tyle delikatne, by nie zaszkodziły nawet skórze niemowlęcia, ale na tyle skuteczne, aby w pełni odpowiedziały na jej wyjątkowe potrzeby. Kosmetyk nie szczypie w oczy, a więc można go wykorzystać również, jako szampon. Zawarty w nim olej jojoba ochroni skórę przed przesuszeniem, a wyciąg z aloesu pomoże ją zregenerować w najbardziej bezpieczny sposób.


Pojemność: 250 ml

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl