SZAMPON ZAGĘSZCZAJĄCY WŁOSY

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 200 ml

TEN PRODUKT JEST RÓWNIEŻ ELEMENTEM  W PROGRAMACH KOSMETYCZNYCH

PROGRAM ODNAWIAJĄCY WŁOSY   |   PROGRAM PRZECIW WYPADANIU WŁOSÓW

 

To unikatowa kompozycja składników, które pomagają na dobre pozbyć się problemu nadmiernie wypadających włosów.

Nasz Szampon Zagęszczający Włosy to produkt skutecznie zapobiegający wypadaniu włosów, który jednocześnie wspomaga ich kondycję oraz wpływa w znaczący sposób na naszą samoocenę.  Mocne, zdrowe i zdyscyplinowane włosy to efekt, jaki można uzyskać stosując nasz Szampon zagęszczający przez okres co najmniej 2 – 3 miesięcy. Sekretnym składnikiem naszego preparatu jest czynna biologicznie diosmina. Działa ona bezpośrednio na cebuli włosów, powodując rozkurczanie i kurczenie ich naczyń krwionośnych, tym samym włosy stają się lepiej odżywione.

Wzmocnieniu ulega również sama struktura włosa. Co ważniejsze – diosmina obecna w naszym produkcie nie znika wraz ze spłukaniem produktu z włosów, a pozostaje na nich, co czyni go jeszcze bardziej efektywnym. Aby spotęgować jego działanie zalecamy jednocześnie stosowanie innowacyjnego produktu z tej serii, jakim jest Odżywka Zagęszczająca do Włosów – z diosminą.

Produkt zwiększający efektywność działania Szamponu.

  • Wyraźne zagęszczenie włosów;
  • Zmniejszenie ilości włosów traconych;
  • Mocne i zdrowe włosy.

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl