SERUM WYSZCZUPLAJĄCE DO CIAŁA

OPIS PRODUKTU

Marzysz o szczupłej sylwetce? A wiesz, że wymarzona figura jest w zasięgu Twojej ręki. Wystarczy, że wypróbujesz nasze wyjątkowe Serum wyszczuplające do ciała. to niezwykłe połączenie aż 6-ciu, precyzyjnie wyselekcjonowanych substancji czynnie działających, które pomogą Ci w uzyskaniu sylwetki Twoich marzeń. Wyciąg z alg wspiera proces spalania tkanki tłuszczowej. Ginkgo biloba pobudza krążenie krwi i wpływa na proces lipolizy. Z kolei kolagen, olej ze słodkich migdałów oraz masło Shea, pozwolą Ci cieszyć się ciałem zadbanym, wymodelowanym i jędrnym.

Nasze Serum wyszczuplające do ciała przeznaczonej jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a jego wyjątkowość polega na umiejętnym powstrzymaniu procesu powstawania komórek tłuszczowych i magazynowania tłuszczu. Preparat można stosować miejscowo – na wybrane partie ciała, jak i na całe ciało, zapewniając mu odnowę i pielęgnację w jednym.


Pojemność: 200 ml

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl