PŁYN DO DEMAKIJAŻU

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 300 ml

Wyjątkowy kosmetyk, dzięki któremu w kilka chwil zmyjesz każdy – nawet wodoodporny – makijaż. To produkt o silnych właściwościach nawilżających i odżywczych. Bezpieczny dla skóry wrażliwej.

Atelopłyn do Demakijażu to preparat powstały na bazie kolagenu z dodatkiem składników, które wspierają w naturalny sposób wygląd skóry oraz proces jej odnowy, a także pomagają w jej dogłębnym nawilżeniu i odżywieniu.

Atelopłyn do Demakijażu pozwala na skuteczne usunięcie nawet najgrubszej warstwy makijażu – w tym też wodoodpornego. Jednocześnie uszczelnia warstwę lipidową i uszczelnia naczynia włosowate. Dzięki temu skóra ma szansę na szybszą i pełniejszą regenerację. Warte podkreślenia jest też, że nasz płyn działa kojąco i relaksująco. Korzystanie z niego więc to prawdziwa przyjemność.

 

 
 

 

 
 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl