PEELING NIEBIESKI DIAMENT

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 75 ml

Innowacyjne rozwiązanie typu 3w1, które łączy w sobie moc działania peelingu mechanicznego, peelingu enzymatycznego oraz kremu anti-age.  Peeling Diamentowy to kosmetyk ekskluzywny, w którego składzie znalazły się najbardziej skuteczne, a jednocześnie najmniejsze drobinki czyściwa, które wcześniej obecne były jedynie w kremach uznanych marek.

 

Peeling Niebieski Diament to produkt, który powstał z myślą o najpilniejszych potrzebach naszej skóry. Łączy w sobie najbardziej zaawansowane biotechnologie, co pozwala na połączenie działania kilkunastu różnych składników naturalnego pochodzenia o udowodnionej skuteczności i korzystnym wpływie na stan, kondycję oraz wygląd skóry w każdym wieku(!). Nasz wyjątkowy Peeling Niebieski Diamentowy wzbogacony został o dodatek pyłu diamentowego, przez co możliwe jest tak dogłębne oczyszczenie skóry i  penetrację w celu dostarczenia do jej najgłębszych warstw substancji aktywnych.

Jak działa Peeling Diamentowy? Wykazuje on działanie na kilku płaszczyznach jednocześnie:

  • usuwa martwy naskórek;
  • pomaga w pozbyciu się wszelkich zanieczyszczeń ze skóry;
  • przygotowuje skórę do przyjęcia substancji anti-age;
  • odżywia skórę;
  • przyczynia się do wsparcia procesów regeneracyjnych skóry.

 

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl