KOLAGEN COLVITA

Cena: 167,00 zł 167.00
quantity szt.
dodaj do przechowalni

OPIS PRODUKTU

Kolagen Colvita jest łatwo-przyswajalnym kompleksem niezbędnych dla naszego ustroju aminokwasów. Colvita to nowoczesny suplement zawierający kompletny zestaw niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry aminokwasów kolagenowych. Preparat stworzony został z myślą o wszystkich tych, którzy pragną dla swojej skóry czegoś więcej niż tylko kompleksowej ochrony. Dzięki unikalnej formule Colvita przyczynia się do:

  • wyraźnej poprawy wyglądu skóry;
  • odnowy komórek skóry;
  • zapewnienia skórze odpowiedniego poziomu nawilżenia;
  • przywrócenia skórze gęstości.

Ważnym składnikiem Covity stał się proszek z alg – czyli swoista bomba suplementacyjna, dzięki czemu preparat ma też wzmacniający wpływ na ogólną kondycję ustroju. Algi zawierają w swoim składzie: wapń, miedź, żelazo, mangan, magnez, potas, selen, fosfor, chrom, cynk i jod zarówno organiczny (dijodotyrozyna) jak i nieorganiczny; kompleks witamin z grupy: A, B, C, E i K; a także węglowodany, błonnik, polisacharydy i aminokwasy egzogenne, polifenole, karoten, związki śluzowe: kwas alginowy, fukoidynę, laminarynę oraz bioflawonoidy. Cechuje przy tym lekkostrawność. Są też łatwo przyswajalne ze względu na fakt, że ich skład mineralny jest zbliżony do płynów ustrojowych.
Colvita przybrała postać łatwej do przełknięcia pastylki żelowej. Środek przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.


Nr zgłoszenia wprowadzenia do obrotu w GIS

GIS: GIS-ŻP-SD-4230-00413/KC/14
GIS-ŻP-SD-4230-00416/KC/14


Opakowanie: 60 kapsułek | 120 kapsułek

 

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry

AKTYWNE SKŁADNIKI

KOLAGEN

Jest najważniejszym białkiem w organizmie ludzkim i głównym składnikiem tkanki łącznej. Odpowiada m.in. bezpośrednio za kondycję skóry. Wytwarzany jest i serwisowany przez komórki wytwórcze: fibroblasty i chondrocyty. Stan kolagenu ustrojowego wyznacza wiek biologiczny człowieka, co najłatwiej zaobserwować można na podstawie zmian wyglądu skóry. Kolagen stanowiący główny składnik COLVITY jest liofilizatem unikalnego w skali światowej hydratu tropokolagenu ze skór rybich, o budowie łańcuchów α1 i α2 niemal identycznych z ludzkim. Bioprzyswajalny kolagen zawarty w COLVICIE dostarcza peptydy, wolne aminokwasy i hydroksyaminokwasy, w tym hydroksyprolinę, której zawartość w liofilizowanym białku sięga wartości 11%.

 

ALGI (FOCUS VESICULOSUS)

Pozyskiwane są z czystych wód Archipelagu Brehat u wybrzeży Francji. Algi wykorzystane w produkcji naszego suplementu diety nie zostały wybrane do składu COLVITY spośród wielu ekstraktów roślinnych przypadkowo. Zawierają one wysoką zawartość jodu, który występuje w algach morskich naturalnie i który najważniejsze swoje zadanie spełnia jako składnik strukturalny hormonów tarczycy i pomaga w jej prawidłowym funkcjonowaniu. Ponadto jod wpływa na utrzymanie właściwej struktury skóry. Rola jodu jest również ważna do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

 

WITAMINA E

Występuje w wielu suplementach diety ponieważ jest najlepiej poznanym i bardzo skutecznym antyutleniaczem. Działanie syntetycznej witaminy E jest w porównaniu do pozyskiwanej z naturalnych źródeł bardzo słabe. W COLVICIE zastosowano octan D-alfa-tokoferylu – formę witaminy E otrzymywaną ze źródła naturalnego, jakim są ziarna soi i wykazującą wysoką aktywność biologiczną. O wyborze witaminy E do składu COLVITY zadecydowały jej właściwości. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Współdziała ściśle z witaminą C, karotenoidami, selenem, chromem i cynkiem.

SPOSÓB UŻYCIA

2-3 kapsułki dziennie, najlepiej po lub w trakcie posiłku z uwagi na obecność witaminy E rozpuszczalnej wyłącznie w tłuszczach. Suplement diety nie może być stosowany, jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Zaprzestać spożywania w wypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

UWAGA!
COLVITA zawiera niewielką tylko ilość witaminy C. Jest to porcja zbyt mała dla skutecznego warunkowania procesów kolagenogenezy w ustroju i zapotrzebowania na nią przez organizm.

DODATKOWE INFORMACJE

PRZECIWWSKAZANIA

Jedynym przeciwwskazaniem dla spożywania Colvity może być silna nadczynność tarczycy ( przez obecność jodu w algach). Poza tym jest to suplement całkowicie bezpieczny o ogromnej popularności wśród konsumentów, którzy go stosują.

 

JAK PRZECHOWYWAĆ

Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

WARTOŚĆ ODŻYWCZA

  2 kapsułki
(794 mg)
Wartość energetyczna 9,54 kJ / 2,28 kcal
Tłuszcz 0,02 g
Kwasy tłuszczowe nasycone 0,006 g
Węglowodany 0,16 g
Cukry 0,09 g
Błonnik 0,21 g
Białko 0,25 g
Sól 0,02 g
Liofilizowany Kolagen 24 mg
Witamina E 12 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu (100% RDA*)
Algi Fucus vesiculosus
w tym jod:
0,20 g
117,6 µg (78,4% RDA*)

*RDA - (Zalecane Dzienne Spożycie) to szacunkowa ilość witamin i składników mineralnych wystarczająca dla zaspokojenia potrzeb grup ludności. Ilości RDA odnoszące się do poszczególnych witamin i składników mineralnych są określone w Dyrektywie Rady 90/496/EWG z dnia 24 września 1990 r. w sprawie oznaczania wartości odżywczej środków spożywczych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl