KOLAGEN NATYWNY PURE

OPIS PRODUKTU

Preparat o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Wspomagający też pielęgnację cery podrażnionej. Pomaga efektywnie walczyć z cellulitem.

Kolagen Natywny Pure to żel o unikatowych: formule oraz pakiecie właściwości. W jego składzie znajdziemy 95% suchej masy kolagenu o najwyższej czystości biologicznej. Preparat działa szybko i długotrwale. Poprawia elastyczność i jędrność skóry. Przywraca jej właściwy poziom nawilżenia. Niweluje większość podrażnień skórnych. Ponadto świetnie radzi sobie z objawami starzenia skóry na każdym jej etapie.

Codziennie stosowany Kolagen Natywny Pure powoduje:

  • zmniejszenie widoczności cellulitu;
  • wygładzenie zmarszczek – pierwszych, jak i głębokich;
  • wygładza blizny;
  • usuwa efekt obwisłej skóry;
  • świetnie radzi sobie w przypadku rozstępów – polecany jest więc w kuracjach odchudzających oraz przy powrocie do formy po ciąży.

 


Pojemność: 50 ml

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl