KOLAGEN NATYWNY GOLD

OPIS PRODUKTU

Kolagen Natywny Gold to kolejna nowość od Colway. Jego działanie sprowadza się do silnej ochrony skóry przed działaniem i przenikaniem drobnoustrojów i grzybów. Poza tym preparat wykazuje silne właściwości przeciwzapalne. Jego sporą zaletą jest skuteczne powstrzymywanie procesów starzenia, poprzez naprawę uszkodzonych komórek skóry oraz uzupełnienie niedoborów kolagenu ustrojowego.

Jego skład wzbogacony został o Nano Złoto i Nano Srebro, dzięki czemu zyskujesz doskonałe wsparcie do codziennej pielęgnacji swojej skóry. Kolagen Natywny Gold to kompleksowa odpowiedź również na potrzeby skóry chorej: liszaje, wypryski, atopowe zapalenie, zmiany trądzikowe czy trudno gojące uszkodzenia. Zapobiega również przebarwieniom i sprzyja likwidacji tych, już istniejących. Działa długotrwale i wpływa również na uelastycznienie skóry. Likwiduje istniejące już zmarszczki i przyczynia się do niepowstawania nowych.


Pojemność: 50 ml

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl