ELIKSIR dr SŁONIA

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 75 ml

Innowacyjny wielofunkcyjny kosmetyk wzbogacony o jony srebra. Doskonały do walki z popularnymi przypadłościami skórnymi.

 

Eliksir dr Słonia charakteryzuje wielokierunkowe działanie: lecznicze – przy problemach skórnych, jak wrzody, grzybice, egzemy czy łuszczyca; antybakteryjne oraz przyspieszające gojenie ran – także tych pooperacyjnych czy powstających przy odleżynach. Dzięki delikatnemu działaniu, można go też używać, jako środek do higieny intymnej.

Eliksir dr Słonia ponadto:

  • jest niezwykle wydajny;
  • dzięki zamknięciu w bezpiecznym opakowaniu z atomizerem – łatwo się go dozuje;
  • ułatwia pielęgnację i ochronę skóry z problemami;
  • sprawdza się w walce z trudno gojącymi ranami oraz wszelkimi uszkodzeniami skóry.

Jego działanie jest niezwykle szybko odczuwalne – już po pierwszej aplikacji są one wyraźnie widoczne i odczuwalne..

Aby zrozumieć istotę działania tego produktu należałoby przywołać pewne zjawisko porównawcze jakim jest fenomen życia ludzi obcujących na codzie z rzeką Ganges, którą spływają niewyobrażalne ilości zanieczyszczeń, fekaliów i rozkładających się zwłok tak zwierzęcych, jak ludzkich, a jednocześnie dziesiątki milionów ludzi tę wodę piją i nie wybucha tam żadna pandemia. W Gangesie jest 25 razy więcej tlenu, niż w jakiejkolwiek innej, wielkiej rzece na naszym globie. Oraz ogromne pokłady drobin srebra w mule tego wielkiego ścieku. Jakkolwiek brzmi to nieprawdopodobnie - próbki wody badane przez naukowców już w 2009 roku zawierały 1,5 mln bakterii e. coli na 100 ml wody. Według światowych norm czystości, woda zdatna do picia musi tych bakterii zawierać poniżej … 50 w 100 ml.

W niektórych miejscach poziom zanieczyszczenia Gangesu przekracza dopuszczalne normy 30 tys. razy. Cóż z tego? Hindusi nie tylko wierzą, ale także wiedzą, że Święta Rzeka leczy liczne infekcje, jeśli oblewa się ciało jej wodą. Tak bowiem było od wieków i jest do dziś.

  • oczyszczanie i dezynfekcja ciała;
  • neutralizowanie przykrego zapachu powstającego podczas pocenia się ciała;
  • higiena miejsc intymnych;
  • higiena stóp i rąk.

 

TAK TEŻ DZIAŁA ELIKSIR DR SŁONIA. BĘDZIECIE SAMI ODKRYWAĆ JEGO REWELACYJNE MOŻLIWOŚCI NA SKÓRZE I NIE TYLKO.

 

 

 
 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl