COLDEKA

OPIS PRODUKTU

Unikatowy suplement diety uzupełniający niedobory trzech najważniejszych dla naszego ustroju witamin: D, K i A.

ColDeKa to działający wielokierunkowo preparat, który usprawnia pracę całego ustroju koncentrując się na najważniejszych organach, czyli serce, mózg, wątroba i oczy. Dodatkowo mobilizuje wszystkie siły odpornościowe organizmu, dzięki czemu jest on w stanie skutecznej przeciwstawić się wirusom, bakteriom czy innym szkodliwym drobnoustrojom. ColDeKa to również doskonałe narzędzie do walki z pierwszymi oznakami starzenia skóry.

 


Opakowanie: 60 kapsułek

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl