BLUE DIAMOND SPECTRUM

OPIS PRODUKTU

Opakowanie: 9 x 2 ml

Ampułki Blue Diamond Spectrum to skoncentrowana siła unikatowych naturalnych składników zamknięta w dwóch ampułkach o pojemności 2ml. Systematycznie wykorzystywane powodują poprawę wyglądu, zdrowia i kondycji skóry.

Ampułki Blue Diamond Spectrum to trzeci z serii DIAMENTOWEJ kosmetyk o silnym działaniu regenerującym. Zapewnia on takie same efekty, jak profesjonalne zabiegi peelingu i liftingu, tylko bez wychodzenia z domu. Zamknięte w nich naturalne składniki – wśród nich najsilniejsze z antyoksydantów - zostały tak dobrane, by przywróciły skórze utracony blask, zdrowy wygląd oraz pozytywnie wpłynęły na jej ogólną kondycję. Już po kilkakrotnym zastosowaniu możemy dostrzec, jak nasza skóra staje się przyjemnie wygładzona, niemal aksamitna w dotyku oraz widocznie odmłodzona. Ampułki Blue Diamond Spectrum czynią też naszą skórę o wiele mniej podatną na działanie czynników drażniących oraz osłabiających jej funkcje i odporność.

Ich wielokierunkowe działanie sprowadza się do następujących trwałych efektów:

  • skóra nawilżona i pozbawiona niedoskonałości;
  • cera niezdradzająca naszego wieku;
  • skóra odporna czynniki stresogenne;
  • zapobieganie ucieczce wody z komórek i warstw skóry;
  • efekt natychmiastowej rewitalizacji i liftingu;
  • naprawa uszkodzeń skórnych i zapobieganie powstawaniu nowych;
  • silne działanie przeciwstarzeniowe.

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl