ATELOKREM MC2

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 50 ml

To kosmetyk o wyjątkowym składzie i działaniu, który wspomaga naturalne mechanizmy obronne skóry, a dodatkowo wpływa na nią kojąco, energetyzująco i odżywczo.

Atelokrem MC2 to wyjątkowe połączenie trzech rodzajów atelokolagenu oraz aktywnych składników biomimetycznych. Jego lekka formuła powoduje, że łatwo się go rozprowadza i równie szybko zaczyna działać tam, gdzie jest niezbędny. To unikatowy produkt, który zapewnia skórze 24-godzinną ochronę oraz promienny i świeży wygląd nawet po nieprzespanej nocy.

Atelokrem MC2 to coś znacznie więcej niż zwykła pielęgnacja. Dzięki starannie dobranym składnikom:

  • zapewnia on skórze ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jak: smog, zanieczyszczenia, a nawet promieniowanie z urządzeń elektrycznych, którymi posługujemy się na co dzień;
  • stopniowo przez 24 godziny uwalnia niezbędne dla skóry składniki odżywcze (jest to możliwe dzięki zawartości oleosomowej bazie ciekłokrystalicznej);
  • przynosi skórze ukojenie;
  • poprawia wygląd cery przywracając jej utracone: jędrność, elastyczność, promienisty wygląd;
  • likwiduje oznaki przemęczenia oraz stresu.

 

 
 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl