ATELOKOLAGEN

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 50 ml

Atelokolagen to wyjątkowy produkt, który powstał z połączenia trzech różnych rodzajów kolagenów, wzbogacony o proteiny jedwabiu oraz złoto koloidalne. Dzięki temu skóra staje się wyraźniej gładsza i bardziej sprężysta. Atelokolagen jeszcze skuteczniej spowalnia procesy starzenia skóry. Preparat dba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Wprowadza też w przyjemny nastrój ze względu na delikatny różany zapach. Przyczynia się do odmłodzenia, rozświetlenia cery oraz widocznej poprawy kondycji skóry. Cechuje go jeszcze szybsza wchłanialność oraz lekka przyjemna konsystencja.  Polecany do pielęgnacji skóry: twarzy, szyi, dekoltu.  

Atelokolagen pomaga:

  • w krótkim okresie uzyskać niezwykle gładką skórę;
  • zregenerować uszkodzoną skórę;
  • odżywić dogłębnie skórę;
  • spowolnić procesy starzenia skóry;
  • przywrócić skórze jędrność i elastyczność;
  • oczyszczać organizm drogą skórną;
  • ujędrnić skórę;
  • przywrócić skórze jędrność.

 

 
 

Pobierz ulotkę

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry

AKTYWNE SKŁADNIKI

TROPOKOLAGEN
Zachowuje budowę potrójnej helisy; przyczynia się do zatrzymania wody w komórkach skóry;

ATELOKOLAGEN
Najczystsza postać kolagenu; przyspiesz regenerację tkanek; stanowi najbezpieczniejszy dla skóry surowiec;

PROKOLAGEN
Łańcuchy peptydowe, które dopiero staną się kolagenem; pobudzają fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych;

SERYCYNA (płynny jedwab)
Zapobiega utracie wody ze skóry; wspiera procesy naprawcze i regeneracyjne skóry; opóźnia pojawianie się zmarszczek; wspomaga utrzymanie sprężystości i elastyczności skóry;

NANOZŁOTO KOLOIDALNE
Doskonale nawilża i zatrzymuje wodę w skórze; poprawia koloryt skóry; przyczynia się do głębszego jej odżywienia; jest świetnym nośnikiem substancji aktywnych.

 

Pobierz ulotkę

SPOSÓB UŻYCIA

Po oczyszczeniu i pozostawieniu skóry lekko wilgotnej, nakładamy niewielką ilość żelu. Po około 10-15 minut możemy nałożyć swój ulubiony kosmetyk.

Dla optymalnych efektów polecamy Krem na noc Colway lub inne produkty wchodzące w skład Linii Kosmetycznej Colway.

 

Pobierz ulotkę

DODATKOWE INFORMACJE

Atelokolagen stanowi najnowsze odkrycie wśród produktów Colway. Zapewnia kompleksową pielęgnację wymagającej skóry – również dojrzałej oraz z problemami. Aby na długo zatrzymał swoje właściwości, należy trzymać go w specjalnym – dostarczanym przez nas – styropianowym mini-termosem.

 

Pobierz ulotkę

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl