ATELOKOLAGEN

Cena: 287,00 zł 287.00

Pojemność: 50 ml

 

 

Centrum Kolagenu - Polub naszą stronę na Facebook-u - otrzymasz kupon na darmową dostawę

quantity szt.
Zyskujesz 1 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Pin It

OPIS PRODUKTU

Atelokolagen to wyjątkowy produkt, który powstał z połączenia trzech różnych rodzajów kolagenów, wzbogacony o proteiny jedwabiu oraz złoto koloidalne. Dzięki temu skóra staje się wyraźniej gładsza i bardziej sprężysta. Atelokolagen jeszcze skuteczniej spowalnia procesy starzenia skóry. Preparat dba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Wprowadza też w przyjemny nastrój ze względu na delikatny różany zapach. Przyczynia się do odmłodzenia, rozświetlenia cery oraz widocznej poprawy kondycji skóry. Cechuje go jeszcze szybsza wchłanialność oraz lekka przyjemna konsystencja.  Polecany do pielęgnacji skóry: twarzy, szyi, dekoltu.  

Atelokolagen pomaga:

 • w krótkim okresie uzyskać niezwykle gładką skórę;
 • zregenerować uszkodzoną skórę;
 • odżywić dogłębnie skórę;
 • spowolnić procesy starzenia skóry;
 • przywrócić skórze jędrność i elastyczność;
 • oczyszczać organizm drogą skórną;
 • ujędrnić skórę;
 • przywrócić skórze jędrność.

 

 
 

Pobierz ulotkę

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Deklaracja członkowska podpisywana jest z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie. Dzięki danym osobowym podawanym w czasie rejestracji możemy zidentyfikować uczestnika programu, z kolei numer PESEL stanowi jego unikatowy numer identyfikacyjny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy użytkownik rejestruje się w programie tylko raz.

do góry

AKTYWNE SKŁADNIKI

TROPOKOLAGEN
Zachowuje budowę potrójnej helisy; przyczynia się do zatrzymania wody w komórkach skóry;

ATELOKOLAGEN
Najczystsza postać kolagenu; przyspiesz regenerację tkanek; stanowi najbezpieczniejszy dla skóry surowiec;

PROKOLAGEN
Łańcuchy peptydowe, które dopiero staną się kolagenem; pobudzają fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych;

SERYCYNA (płynny jedwab)
Zapobiega utracie wody ze skóry; wspiera procesy naprawcze i regeneracyjne skóry; opóźnia pojawianie się zmarszczek; wspomaga utrzymanie sprężystości i elastyczności skóry;

NANOZŁOTO KOLOIDALNE
Doskonale nawilża i zatrzymuje wodę w skórze; poprawia koloryt skóry; przyczynia się do głębszego jej odżywienia; jest świetnym nośnikiem substancji aktywnych.

 

Pobierz ulotkę

SPOSÓB UŻYCIA

Po oczyszczeniu i pozostawieniu skóry lekko wilgotnej, nakładamy niewielką ilość żelu. Po około 10-15 minut możemy nałożyć swój ulubiony kosmetyk.

Dla optymalnych efektów polecamy Krem na noc Colway lub inne produkty wchodzące w skład Linii Kosmetycznej Colway.

 

Pobierz ulotkę

DODATKOWE INFORMACJE

Atelokolagen stanowi najnowsze odkrycie wśród produktów Colway. Zapewnia kompleksową pielęgnację wymagającej skóry – również dojrzałej oraz z problemami. Aby na długo zatrzymał swoje właściwości, należy trzymać go w specjalnym – dostarczanym przez nas – styropianowym mini-termosem.

 

Pobierz ulotkę

TWÓJ RABAT

CZYM JEST KARTA RABATOWA

Karta Rabatowa a raczej Deklaracja Członkowsko-Rabatowa to umowa pomiędzy Tobą a firmą Colway zawierana za pośrednictwem Dystrybutora Colway. Na mocy tej umowy nabywasz prawo do zakupu wszystkich produktów Colway z rabatem od 20% do 42%.

Wysokość przyznanego rabatu określa Deklaracja Członkowsko-Rabatowa, której wzór można zobaczyć tutaj Deklaracja Członkowsko-Rabatowa - WZÓR

Poza tym umowa skonstruowana jest specjalnie w bardzo przyjazny sposób dla naszych stałych klientów. Jej treść jest niemal odzwierciedleniem standardowej umowy dystrybutorskiej z tą jednak różnicą, że nie zostajesz Dystrybutorem a nabywasz większość jego praw.

Z całą pewnością:

 • NIE zostajesz Dystrybutorem Colway, choć na mocy Twojej słownej deklaracji możesz rozpocząć formalną dystrybucję w każdym momencie będąc już przekonanym o skuteczności kolagenu.
 • NIE musisz prowadzić działalności gospodarczej.
 • NIE będziesz zobowiązany do dokonywania regularnych zakupów.

Ogólnie zasada jest taka, że im więcej kupujesz tym większy nabywasz rabat. Dodatkowa korzyść jest taka, że nie musisz dokonywać zakupów w określonym czasie. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz. Twoje wszystkie zakupy są skrupulatnie kumulowane, możesz je kontrolować przez cały czas logując się do swojego panelu klienta.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY ?

 • Masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości, oryginalne i nie przeterminowane produkty firmy Colway.
 • Nie musisz korzystać z „okazji” jakich coraz więcej pojawia się w internecie (serwisy aukcyjne).
 • Transakcje z nami są zawsze bezpieczne i zawsze na życzenie wystawimy fakturę.
 • Zawsze uzyskasz bezpłatną praktyczną poradę dotyczącą kolagenu oraz jego stosowania.

 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z Regulaminem oraz Polityką Prywatności naszego Centrum Kolagenu ograniczamy wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług. Centrum Kolagenu oraz firma Colway zaopatrzone są w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Dane osobowe oraz unikalny numer PESEL podawany podczas generowania Deklaracji Członkowsko-Rabatowej Colway są dla nas gwarancją prawidłowej identyfikacji uczestnika oraz najlepszym sposobem eliminacji ewentualnych pomyłek w systemie kumulacji zamówień i naliczania rabatu.

 

JAK UZYSKAĆ KARTĘ RABATOWĄ

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl