KOLAGENOWY ŻEL DO MYCIA

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 250 ml

Niezwykle delikatny żel na bazie kolagenu do mycia ciała. Bezpieczny dla skóry wrażliwej.
 

Kolagenowy żel do ciała to w pełni naturalny kosmetyk dedykowany zwłaszcza osobom o cerze problematycznej oraz miłośnikom wyrobów wegańskich. Starannie dobrane naturalne składniki pochodzenia roślinnego minimalizują też ryzyko podrażnień, stanów zapalnych czy alergicznych. W jego składzie znalazły się naturalne składniki oczyszczające, które pozwalają jednocześnie zadbać o podstawowe potrzeby skóry twarzy, ale i całego ciała.

Kolagenowy żel do ciała nosi znamiona kosmetyku wielofunkcyjnego, gdyż nie tylko myje skórę, ale również:

  • działa kojąco w przypadku wszelkiego rodzaju podrażnień;
  • nawilża skórę i zapobiega ucieczce wody z niej;
  • zmiękcza skórę;
  • przywraca naturalną barierę hydro-lipidową skóry.
Należy dodać, iż jego największą zaletą jest niezwykle prosty skład, co jedynie sprzyja dbaniu o cerę nadwrażliwą.

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl