UMOWA DYSTRYBUCYJNA

Formularz współpracy z Colway

GRATULUJEMY DECYZJI I ZAPRASZAMY DO NASZEGO BIZNESU!

Nawiązanie współpracy z Colway daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu. Możesz w ten sposób dorobić do swojej pensji. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

Po podjęciu decyzji o biznesie z Colway, wypełnieniu poniższego formularza umowy dystrybucyjnej nowy dystrybutor zostaje otoczony szczególną opieką przez nas. Skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie Ciebie do pracy za pośrednictwem metody, która najbardziej odpowiada twoim predyspozycjom.

Mówiąc w skrócie ...

Jesteśmy grupą ludzi być może trochę zwariowanych, ale z pewnością nie wariatów. Każdy z nas chce w życiu osiągnąć wiele, lecz każdy z nas doskonale wie, że nic nie przychodzi w życiu za darmo i aby to osiągnąć trzeba pracować bardzo ciężko - i tak właśnie pracujemy!

 

UMOWA DYSTRYBUCYJNA COLWAY

UWAGA - jeżeli z różnych powodów nie posiadasz numeru PESEL lub masz inne powody, wystarczy, że wpiszesz inny jedenastocyfrowy ciąg liczbowy znany tylko Tobie (np. numer ubezpieczenia uzupełniony tak, aby składał się z 11 cyfr).

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie. Dzięki danym osobowym podawanym w czasie rejestracji możemy zidentyfikować uczestnika programu, z kolei numer PESEL stanowi jego unikatowy numer identyfikacyjny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy użytkownik rejestruje się w programie tylko raz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl