SPRAY OCHRONNY DO RĄK

OPIS PRODUKTU

Bezalkoholowy preparat ochronny o dodatkowym działaniu pielęgnacyjnym dla zmęczonych i podrażnionych dłoni.

Spray Ochronny do Rąk COLWAY cechuje unikalny skład, w którym znalazły się naturalne składniki o  silnym działaniu antybakteryjnym, pielęgnacyjnym i łagodzącym. Dzięki temu preparat pomaga zadbać kompleksowo o potrzeby wymagającej skóry dłoni w każdej sytuacji i to bez użycia wody.

Spray Ochronny do Rąk COLWAY działa szybko i skutecznie. Zabezpiecza skórę dłoni na długi czas przed niszczącym działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i substancji drażniących. Lekka formuła nie pozostawia na skórze nieprzyjemnego uczucia lepkości.

 


Pojemność: 125 ml

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl