SKRYPT SZKOLENIOWY 4

OPIS PRODUKTU

W skrypcie tym zgromadziliśmy wszystkie najciekawsze, dostępne nam obecnie materiały dotyczące produktów dystrybuowanych przez Colway, które możemy publikować za zgodą ich autorów, swobodnie przerabiać bądź też cytować. Znajdziecie tu Państwo również kopie dość istotnych dokumentów.

Colway dysponuje znaczną ilością kopii wyników badań dowodzących zarówno skuteczności działania kolagenu rybiego w sferze kosmetologicznej jak i medycznej, ale w warunkach zaostrzającej się walki konkurencyjnej i czyhania na nasz błąd pewnych czynników, nie możemy oficjalnie od razu ich wszystkich udostępniać …

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl