Płyn do demakijażu COLWAY - jeszcze w październiku!
Płyn do demakijażu COLWAY - jeszcze w październiku!

Pojawi się w ofercie w październiku i wejdzie już w skład powstającej nowej linii – Atelo. Zapowiadany dość dawno, też się nam nieco ociągał, tym razem z powodów strategicznych. Szukaliśmy dla tego produktu niebanalnego już samą formą jego prezentacji – dodatkowych atrybutów. To Colway przecież... U nas nawet płyn do demakijażu nie ma prawa być zwykły. Więc będzie niezwykły.

Producent Piotr Pakuła uczynił jego skład bardzo zacnym już kosmetykiem, a nie zmywaczem po prostu. Kolagen przewidziany w składzie INCI tego Płynu zastąpiony zostanie przez atelokolagen, co mu bardzo dobrze zrobi, chociażby w odbiorze sensorycznym przez użytkowniczki. Wreszcie, efektem takiej współpracy dostawców rodzi się nam Linia Kosmetyczna Atelo, którą łączyć będą w serię zawarte w składzie produktów składniki: atelokolagen i złoto.

Producent zdobył wreszcie pożądanej jakości mikę barwy złotej, która daje (pierwszy taki na świecie!) niesłychany efekt prezentacji tego Płynu po zakręceniu jego butelką. Tym samym jako produkt kosmetyczny jest on w tym momencie dziełem skończonym. Spodoba się Wam na pewno. Jeszcze tylko projekt opakowania oraz etykiety – i spodziewamy się go w magazynie w takim terminie październikowym, by zdążył przymierzyć się do lauru jednego z Hitów Promocji Listopadowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl