OMEGA COMPLEX

Cena: 179,00 zł 179.00
quantity szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Pin It

OPIS PRODUKTU

To jeszcze jeden nowy suplement w naszej gamie produktów tego rodzaju o unikalnej formule. Sięgając po OMEGA Complex zyskujesz pewność, że Twój ustrój będzie pracował ze zdwojoną siłą, abyś Ty mógł czerpać z życia jak najwięcej. Jak to możliwe? Otóż w naszym suplemencie zamknęliśmy najcenniejsze kwasy tłuszczowe, które odpowiadają za szereg pełnionych przez ustrój funkcji. Ich działanie uzupełniliśmy dodając oleje roślinne oraz SOD – enzym szalenie ważny przy neutralizacji działania wolnych rodników (użyty zresztą po raz pierwszy w suplemencie diety). Dzięki jego dodatkowi, suplement ten polecany jest szczególnie osobom po 50-tym roku życia.

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry

AKTYWNE SKŁADNIKI

SOD
Bardzo silny antyoksydacyjny enzym naturalnego pochodzenia, który oddziałuje na wszystkie komórki naszego ustroju, dzięki czemu zapewnia właściwe działanie wszystkich narządów wewnętrznych w takim samym stopniu. SOD powstrzymuje przenikanie wolnych rodników do komórek, dzięki czemu mają one ograniczoną możliwość ich niszczenia i osłabiania. Tym samym wpływa on na opóźnianie procesów starzenia całego ustroju, w tym również naszej skóry, która jako pierwsza jest wystawiona na niszczące działanie wolnych rodników.

KWASY TŁUSZCZOWE Z RODZINY OMEGA-3
To szalenie ważne w prawidłowym funkcjonowaniu neuronów komponenty. Stanowią też istotny element budulcowy takich ważnych tkanek nerwowych jak kora mózgowa i siatkówka oka. Składnik ten wspiera też naszą walkę z otyłością, pomagając w redukcji tkanki tłuszczowej i przyczyniając się tym samym, do wyraźnego spadku wskaźnika BMI. Regularne dostarczanie kwasów tłuszczowych omega-3 zapobiega też efektowi jo-jo. Dodatkowo pomagają one w walce o zdrowe serce, minimalizując odkładanie się w tkankach złego cholesterolu LDL, a zwiększając poziom cholesterolu HDL o dobroczynnym wpływie na nasz ustrój.

CHLOROFIL
Składnik nadający kapsułkom charakterystyczną zieloną barwę. Jego budowa jest zbliżona do cząsteczek hemu biorącego udział m.in. w procesie dostarczania hemoglobiny i krwi do komórek ustroju. Właściwości jakie wykazuje chlorofil to: oczyszczanie i usprawnianie działania wielu organów wewnętrznych oraz działanie bakterio-wiruso-i grzybobójcze.

OLEJ LNIANY
Niezwykle cenny w walce z podwyższonym poziomem cholesterolu. Pomaga również w zwalczaniu problemów zdrowotnych od strony żołądka, dwunastnicy oraz jelit, sprzyjając regeneracji błony śluzowej całego przewodu pokarmowego. Powstrzymuje proces wypadania włosów. Jest silnym sprzymierzeńcem w walce o młodszy wygląd. Wspiera też procesy regeneracyjne odbywające się w skórze. Wspiera też układ nerwowy.

 

Omega Complex - skład

SPOSÓB UŻYCIA

Zaleca się spożywanie 2 kapsułek dwa razy dziennie – po jednej kapsułce rano i wieczorem. Najlepiej przyjmować w trakcie lub po posiłku.

PRZECIWWSKAZANIA

Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Omega Complex należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl