OMEGA COMPLEX

Cena: 179,00 zł 179.00

Zawartość: 60 kapsułek
Centrum Kolagenu - Polub naszą stronę na Facebook-u - otrzymasz kupon na darmową dostawę

Kup ten produkt taniej - zostań Partnerem Colway International

quantity szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Pin It

OPIS PRODUKTU

To jeszcze jeden nowy suplement w naszej gamie produktów tego rodzaju o unikalnej formule. Sięgając po OMEGA Complex zyskujesz pewność, że Twój ustrój będzie pracował ze zdwojoną siłą, abyś Ty mógł czerpać z życia jak najwięcej. Jak to możliwe? Otóż w naszym suplemencie zamknęliśmy najcenniejsze kwasy tłuszczowe, które odpowiadają za szereg pełnionych przez ustrój funkcji. Ich działanie uzupełniliśmy dodając oleje roślinne oraz SOD – enzym szalenie ważny przy neutralizacji działania wolnych rodników (użyty zresztą po raz pierwszy w suplemencie diety). Dzięki jego dodatkowi, suplement ten polecany jest szczególnie osobom po 50-tym roku życia.

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Deklaracja członkowska podpisywana jest z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie. Dzięki danym osobowym podawanym w czasie rejestracji możemy zidentyfikować uczestnika programu, z kolei numer PESEL stanowi jego unikatowy numer identyfikacyjny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy użytkownik rejestruje się w programie tylko raz.

do góry

AKTYWNE SKŁADNIKI

SOD
Bardzo silny antyoksydacyjny enzym naturalnego pochodzenia, który oddziałuje na wszystkie komórki naszego ustroju, dzięki czemu zapewnia właściwe działanie wszystkich narządów wewnętrznych w takim samym stopniu. SOD powstrzymuje przenikanie wolnych rodników do komórek, dzięki czemu mają one ograniczoną możliwość ich niszczenia i osłabiania. Tym samym wpływa on na opóźnianie procesów starzenia całego ustroju, w tym również naszej skóry, która jako pierwsza jest wystawiona na niszczące działanie wolnych rodników.

KWASY TŁUSZCZOWE Z RODZINY OMEGA-3
To szalenie ważne w prawidłowym funkcjonowaniu neuronów komponenty. Stanowią też istotny element budulcowy takich ważnych tkanek nerwowych jak kora mózgowa i siatkówka oka. Składnik ten wspiera też naszą walkę z otyłością, pomagając w redukcji tkanki tłuszczowej i przyczyniając się tym samym, do wyraźnego spadku wskaźnika BMI. Regularne dostarczanie kwasów tłuszczowych omega-3 zapobiega też efektowi jo-jo. Dodatkowo pomagają one w walce o zdrowe serce, minimalizując odkładanie się w tkankach złego cholesterolu LDL, a zwiększając poziom cholesterolu HDL o dobroczynnym wpływie na nasz ustrój.

CHLOROFIL
Składnik nadający kapsułkom charakterystyczną zieloną barwę. Jego budowa jest zbliżona do cząsteczek hemu biorącego udział m.in. w procesie dostarczania hemoglobiny i krwi do komórek ustroju. Właściwości jakie wykazuje chlorofil to: oczyszczanie i usprawnianie działania wielu organów wewnętrznych oraz działanie bakterio-wiruso-i grzybobójcze.

OLEJ LNIANY
Niezwykle cenny w walce z podwyższonym poziomem cholesterolu. Pomaga również w zwalczaniu problemów zdrowotnych od strony żołądka, dwunastnicy oraz jelit, sprzyjając regeneracji błony śluzowej całego przewodu pokarmowego. Powstrzymuje proces wypadania włosów. Jest silnym sprzymierzeńcem w walce o młodszy wygląd. Wspiera też procesy regeneracyjne odbywające się w skórze. Wspiera też układ nerwowy.

 

Omega Complex - skład

SPOSÓB UŻYCIA

Zaleca się spożywanie 2 kapsułek dwa razy dziennie – po jednej kapsułce rano i wieczorem. Najlepiej przyjmować w trakcie lub po posiłku.

PRZECIWWSKAZANIA

Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu doby. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się z boku opakowania. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Omega Complex należy przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Chronić od światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

TWÓJ RABAT

CZYM JEST KARTA RABATOWA

Karta Rabatowa a raczej Deklaracja Członkowsko-Rabatowa to umowa pomiędzy Tobą a firmą Colway zawierana za pośrednictwem Dystrybutora Colway. Na mocy tej umowy nabywasz prawo do zakupu wszystkich produktów Colway z rabatem od 20% do 42%.

Wysokość przyznanego rabatu określa Deklaracja Członkowsko-Rabatowa, której wzór można zobaczyć tutaj Deklaracja Członkowsko-Rabatowa - WZÓR

Poza tym umowa skonstruowana jest specjalnie w bardzo przyjazny sposób dla naszych stałych klientów. Jej treść jest niemal odzwierciedleniem standardowej umowy dystrybutorskiej z tą jednak różnicą, że nie zostajesz Dystrybutorem a nabywasz większość jego praw.

Z całą pewnością:

  • NIE zostajesz Dystrybutorem Colway, choć na mocy Twojej słownej deklaracji możesz rozpocząć formalną dystrybucję w każdym momencie będąc już przekonanym o skuteczności kolagenu.
  • NIE musisz prowadzić działalności gospodarczej.
  • NIE będziesz zobowiązany do dokonywania regularnych zakupów.

Ogólnie zasada jest taka, że im więcej kupujesz tym większy nabywasz rabat. Dodatkowa korzyść jest taka, że nie musisz dokonywać zakupów w określonym czasie. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz. Twoje wszystkie zakupy są skrupulatnie kumulowane, możesz je kontrolować przez cały czas logując się do swojego panelu klienta.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY ?

  • Masz pewność, że otrzymasz najwyższej jakości, oryginalne i nie przeterminowane produkty firmy Colway.
  • Nie musisz korzystać z „okazji” jakich coraz więcej pojawia się w internecie (serwisy aukcyjne).
  • Transakcje z nami są zawsze bezpieczne i zawsze na życzenie wystawimy fakturę.
  • Zawsze uzyskasz bezpłatną praktyczną poradę dotyczącą kolagenu oraz jego stosowania.

 

GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z Regulaminem oraz Polityką Prywatności naszego Centrum Kolagenu ograniczamy wykorzystanie i zbieranie informacji o klientach do niezbędnego minimum wymaganego do świadczenia naszym klientom usług. Centrum Kolagenu oraz firma Colway zaopatrzone są w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolą przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Zobowiązujemy się chronić wszelkie informacje ujawnione nam przez klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności.

Dane osobowe oraz unikalny numer PESEL podawany podczas generowania Deklaracji Członkowsko-Rabatowej Colway są dla nas gwarancją prawidłowej identyfikacji uczestnika oraz najlepszym sposobem eliminacji ewentualnych pomyłek w systemie kumulacji zamówień i naliczania rabatu.

 

JAK UZYSKAĆ KARTĘ RABATOWĄ

 
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl