NIEBIESKA TECZKA COLWAY

OPIS PRODUKTU

Niebieska Teczka Colway to kompendium wiedzy w pigułce na temat samego kolagenu, kosmetologii,planu marketingowego oraz dystrybucji. Materiał tam zawarty stanowi świetne przygotowanie do prowadzenia biznesu dla nowego Dystrybutora Colway. Może on również stanowić doskonałą formę reklamy samego produktu oraz przedstawienie możliwości biznesu naszym obecnym oraz przyszłym klientom-dystrybutorom. Wykonana z eleganckiej, zdobionej świetną grafiką i kolorystyką tekturki. Zawiera po trzy umowy dystrybutorskie, ulotki o produktach oraz umowę menedżerską.

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl