KOMPLEKSOWY KREM DLA MĘŻCZYZN

OPIS PRODUKTU

Wielofunkcyjny preparat do codziennej pielęgnacji dla świadomych potrzeb swojej skóry mężczyzn.

Skóra męska, chociaż jest dużo grubsza niż kobieca, wymaga takiej samej troskliwej dbałości. Dlatego właśnie powstał kompleksowy krem dla mężczyzn. Kosmetyk łączy w sobie składniki, które nawilżają, uelastyczniają i ujędrniają skórę na twarzy. Dodatkowo dbają też o stan i wygląd zarostu.

 


Pojemność: 50 ml

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl