ELIKSIR POD OCZY

OPIS PRODUKTU

Pojemność: 15 ml

Unikatowy preparat do stosowania pod oczy, zapewniający kompleksową pielęgnację skóry wokół oczu. Odżywia. Nawilża. Regeneruje. Przywraca młody wygląd.

Nasz Eliksir pod oczy to kosmetyk o szerokim spektrum działania. Polecany głównie palaczom oraz osobom, które narażają się na stały kontakt z czynnikami różnego pochodzenia niszczącymi delikatną skórę wokół oczu. Stanowi on też panaceum na trzy najbardziej palące problemy tego obszaru na twarzy: redukuje zasinienia, zmniejsza obrzęki oraz wygładza drobne zmarszczki. Eliksir pod oczy pomaga też w odzyskaniu promiennego, młodzieńczego wyglądu.

Jakich efektów można spodziewać się przy jego regularnym stosowaniu? Lista korzyści przedstawia się następująco:

  • dogłębnie nawilżona i lepiej odżywiona skóra wokół oczu;
  • poprawa wyglądu skóry twarzy;
  • likwidacja efektu zmęczonych oczu;
  • redukcja zasinień;
  • minimalizacja uczucia ciężkich powiek;
  • podkreślenie konturu oka;
  • rozświetlenie spojrzenia;
  • redukcja widoczności zmarszczek wokół oczu.

 

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl