COLAMINA

OPIS PRODUKTU

Colamina to multimineralny suplement diety, którego kapsułki wypełniają pierwiastki kopalne z dwóch unikalnych źródeł geologicznych. Głównym składnikiem Colaminy są wapienne algi z rodz. Lithothamnion – pozyskiwane ze złoża roślinnego, znajdującego się pod dnem Morza Północnego - wyjątkowy morski kompleks najbardziej przyswajalnych form wapnia: aragonitu i waterytu, a także bioaktywnego magnezu oraz aż 72 innych, potrzebnych naszemu organizmowi pierwiastków śladowych.

Drugim komponentem Colaminy są koncentrowane, koloidalne pierwiastki mineralne pozyskiwane z jedynego takiego miejsca na świecie, w Utah. Złoże to powstało przed 100 milionami lat na bazie kilkuset gatunków roślin, rosnących na nadzwyczajnie żyznych glebach niespotykanych w obecnych warunkach. 70 minerałów bioorganicznych o niezwykle wysokim stopniu wchłanialności m.in.: wapń, fosfor, potas, sód, magnez, siarka, jod, selen, miedź, cynk, bor, molibden, beryl, lit, chrom, mangan, żelazo, tal, wanad oraz wiele innych - stanowi wyjątkowo cenne źródło pierwiastków śladowych, pozwalających na kompletną remineralizację organizmu.


Opakowanie: 60 kapsułek

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry

AKTYWNE SKŁADNIKI

ALGI WAPIENNE LITHOTHAMNION SPECIES

Występują na północnym Atlantyku w trzech zaledwie odkrytych złożach o szczególnych wartościach ich zasobów. Ta część wsadu do suplementu Colamina stanowi wyjątkowy morski kompleks przede wszystkim najbardziej przyswajalnych form wapnia oraz aż 72 innych, potrzebnych naszemu organizmowi pierwiastków śladowych.
Wapń jest popularnym makroelementem, nie żadną supercząsteczką. To powszechny składnik naszego pożywienia i ludzkiego organizmu. Stanowi 1 - 2 % naszego ciała, przy czym w większości znajduje się w kościach i zębach. Właśnie dlatego, że jest to substancja tak popularna, żaden koncern farmaceutyczny nie zarobi już na nim miliardów. Z tego powodu więc, powoli, pod naciskiem innych dochodowych „nowości”, wapń jest ostatnimi czasy poniekąd usuwany przez oficjalną propagandę prozdrowotną w cień... Dzieje się tak, mimo iż lekarze doskonale wiedzą, że deficyt wapnia w pożywieniu ma bezpośredni związek z wieloma procesami w ludzkim organizmie.
    Wapń uczestniczy bezpośrednio w sterowaniu funkcjonowaniem komórek funkcyjnych naszego organizmu, między innymi w procesach transportu sygnałów nerwowych, w procesach trawiennych, w kierowaniu funkcjonowaniem gruczołów wydzielania wewnętrznego, w procesach krzepliwości krwi. Opis wszystkich jego funkcji biologicznych wapnia zająłby wiele stron. Tyle samo wyliczenie szkód powstających w organizmie, w którym wapnia brakuje.

Wapń występujący w Lithothamnion species przebija wszystko. Nikt praktycznie nie kwestionuje, iż jest to najlepiej przyswajalny wapń, jaki znaleziono na Ziemi. Oprócz „zwykłego” wapnia, pokłady tych alg zawierają w dużej obfitości również jego szczególne odmiany: aragonit i wateryt. Dzięki połączeniu trzech różnych odmian wapnia jego struktura jest kryształkowa. Przy kontakcie z wodą w układzie trawiennym z litothamninu (aragonitu i waterytu) stopniowo uwalnia się wapń w ilościach przyswajalnych nieporównywalnie większych, niż ma to miejsce podczas suplementowania się pospolitymi, tanimi formami tego minerału.

 

SPOSÓB UŻYCIA

1 kapsułka dziennie w trakcie lub po posiłku popijając wodą. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Preparat stanowi suplement lecz nie substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się zrównoważony i zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Ponieważ nie przeprowadzono badań na kobietach w ciąży nie należy stosować preparatu w okresie ciąży i laktacji lub skontaktować się z lekarzem. Nie stosować preparatu w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek z jego składników. Nie należy stosować suplementu diety po upływie daty minimalnej trwałości. Data minimalnej trwałości znajduje się na spodzie opakowania.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl