CHUSTECZKI KOLAGENOWE

OPIS PRODUKTU

Zawartość: 20 sztuk

Dyskretny sposób na szybkie odświeżenie i oczyszczenie skóry bez względu na to, gdzie jesteś. Idealne w podróży. Delikatne dla skóry wrażliwej.

Chusteczki kolagenowe zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby w dowolnym momencie, można było skorzystać ze wszystkich korzyści, jakie oferuje naturalny kolagen. Pomagają w oczyszczeniu skóry, jednocześnie pozostawiając ją przyjemnie wygładzoną i wyraźnie odświeżoną. Chusteczki posiadają przy tym zdolność usuwania wszelkiego rodzaju mikrocząsteczek, które osiadły na powierzchni skóry, przez co mogą wywołać jej podrażnienie. Ze względu na fakt, iż zostały one nasączone łagodnym kwasem PHA można się nimi posiłkować przygotowując cerę na bardziej złożone zabiegi kosmetyczne czy pielęgnacyjne.

 

ZALETY

  • Zawarty w produkcie glukonolakton (łagodny kwas PHA) zwiększa skuteczność działania innych kosmetyków oraz pozytywnie wpływa na produkcję kolagenu.
  • Skomponowany z wyłącznie łagodnych substancji myjących(nie zawiera SLS / SLES).
  • Nie zawiera środków ropopochodnych(parafiny, oleju mineralnego czy silikonów).
  • Sposób wyciągania po 1 chusteczce, zapobiega nadmiernemu zużyciu i wysychaniu.
  • Delikatny i przyjemny zapach nadaje się zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Twój rabat

Sieć konsumencka Colway

GRATULUJEMY DECYZJI - 100% KORZYŚCI BEZ ZOBOWIĄZAŃ!

Dołączając do Sieci Colway masz możliwość ustawicznego korzystania ze zniżek zgodnie z umową od 30-42% a jeśli się zdecydujesz do rozwinięcia własnego biznesu, tak jak uczyniło już wielu naszych stałych klientów. Jeżeli Twoim celem jest zakup na potrzeby własne, rodziny lub znajomych to zawarcie umowy nie zobowiązuje Cię do żadnych okresowych zakupów. Kupujesz ile chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz - korzystając przy tym z pełnych przywilejów jakie należą się Dystrybutorom Colway.

Jeżeli jednak dostrzeżesz potencjalne możliwości rozwoju własnego biznesu z Colway, skontaktujemy się z Tobą, aby ustalić harmonogram czynności mających na celu wyszkolenie do działania za pośrednictwem metod, które najbardziej odpowiadają twoim predyspozycjom.

UMOWA SIECI COLWAY

 

Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Umowa Dystrybucyjna podpisywana jest za pośrednictwem Autoryzowanego Dystrybutora z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl