Dla kobiet

Uroda kobiety jest bardzo ważnym elementem w życiu każdej z pań. Nikt tak naprawdę nie traktuje tego zbyt powierzchownie, ponieważ panowie też pragną oglądać tylko piękne i zadbane kobiety. Panie niestety tak jak każda istota starzeją się. Z wiekiem dochodzi nie tylko lat, ale także oznak starzenia. Poprzez zabiegi kosmetyczne ... więcej

Dla mężczyzn

To nieprawda, że tylko panie dbają o urodę. Coraz częściej robią to także panowie. Czasy, kiedy pachnący facet był uważany za niezbyt męskiego, skończyły się już dawno. Dziś prawdziwy mężczyzna jest zadbany, ma zdrową skórę i błyszczące włosy. Dba o higienę i regularnie stosuje dobre kosmetyk ... więcej

Porady experta

Jeżeli masz pytania
dotyczące naszych
produktów, wyślij
pytanie do Experta.
Przed pytaniem
radzimy zajrzeć do
sekcji odpowiedzi
na Częste Pytania
może znajdziesz
tam odpowiedź
na naurtujący
Cię problem lub
inne wątpliwości.

Więcej

Karta Rabatowa

Karta Rabatowa Colway - dzięki karcie masz szanse na tani kolagen i pozostałe produkty kolagenowe

Skorzystaj z szansy na tańszy kolagen i przyłącz się do Systemu Rabatowego Colway

Wypełnij Formularz

Witamina C Colway

Cena: 99,00 zł

Ocena: (Ilość ocen: 82)
Kod produktu: 109
Producent: Inventia - Colway

Witamina C jest najważniejszą spośród witamin przyjmowanych w naszym pożywieniu, choćby z podwodu jej roli w procesie powstawania kolagenu ustrojowego – białka młodości i głównego składnika tkanki łącznej.

Witamina C zamknięta w naszych kapsułkach jest w 100% bioorganiczna. Wysycenie witaminą C warunkuje prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, człowiek nie wytwarza jej, jak inne ssaki, we własnej wątrobie. W związku z tym musimy ją pozyskiwać z pożywienia i z suplementów diety. Witaminę C-olway czerpiemy prosto z natury – z gryki kiełkującej i z gorzkiej pomarańczy. Te dwie rośliny uznane są obecnie za jedne z najcenniejszych naturalnych jej źródeł, ze względu na wysoką biodostępność i doskonałe powiązania flawonoidowe. Zadbaliśmy by jakość i efektywność ekstraktu wykorzystywanych surowców przewyższała inne produkty suplementacyjne na rynku. Awangardowa Witamina C-olway pomaga w produkcji kolagenu, który utrzymuje w dobrej kondycji naczynia krwionośne, kości i skórę. Stosowanie Witaminy C-olway doprowadzi Cię nie tylko do gładszej i pełnej blasku skóry, wspomoże działanie Twojego układu odpornościowego, metabolizmu a zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia poprawi Twoje ogólne samopoczucie. Przywitaj naszą C-olway i zaprzyjaźnij się z nią. To obecnie jedna z najlepszych witamin C na świecie. 100 % naturalna, lewoskrętna, bez wypełniaczy i syntetyzowanego kwasu askorbinowego.


Witamina C - jak stosować

suplementacyjnie – zażywać 1 kapsułkę dziennie w porze najbardziej oddalonej od posiłku zawierającego owoce, warzywa lub inne źródła naturalnej witaminy C. Zalecane jest również rozdzielenie dawki poprzez rozsypywanie zawartości kapsułki do spożywanych w ciągu dnia posiłków. Nie przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Zwiększenie dziennej dawki spożywanego suplementu wymaga konsultacji z lekarzem. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.


ZALECANA PORCJA DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA ZAWIERA 200 MG WITAMINY C, CO STANOWI 250 % ZALECONEGO DZIENNEGO SPOŻYCIA


Skład INCI Witaminy C

Ekstrakt z kiełkujących nasion gryki zwyczajnej, ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej.
Substancje pomocnicze: żelatyna rybia, sterynian maganezu

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na którykolwiek ze składników suplemmentu.

Czego witamina C na pewno NIE ZAWIERA w składzie?

syntetyzowanych form kwasu askorbinowego, askorbinianów mineralnych, cytrynianów, konserwantów spożywczych, barwników, substancji aromatyzujących, cukrów, soli, skrobii, drożdży, pszenicy, glutenu, soi, zielonego pieprzu, kompleksów izolowanych, bioflawonoidów, gliceryny, karmelu, celulozy, lepiszcza, sorbitolu, dodatku proszku z zagęszczonego soku pomarańczowego, sacharyny, sukralozy, fruktozy, gumy guar lub celulozowej, dwutlenku krzemu, związków karboksymetylowych, dekstrozy, ani żadnych surowców z roślin modyfikowanych genetycznie.

Jak przechowywać Witaminę C

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym, niedostępnym dla małych dzieci miejscu, w zamkniętym oryginalnym pudełku.

Kapsułka Witamina C 1 kapsułka 690 mg (zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia) zawiera:
- ekstrakt z kiełkujących nasion gryki zwyczajnej
- ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej

CHARAKTERYSTYKA KLUCZOWYCH SKŁADNIKÓW

GRYKA

Gryka jako kluczowy składnik Witaminy C Colway Z gryki kiełkującej ekstrahuje się lewoskrętną witaminę C o najwyższej biodostępności, W dojrzałych ziarnach gryki witaminy C praktycznie już nie ma. Roślina zagospodarowuje całą jej witalną moc biologiczną na etapie kiełkowania. Ekstrakt z kiełkujących ziaren zawierać może nawet do 26 % najbardziej pożądanej przez ustrój lewoskrętnej witaminy C.

Certyfikat dotyczący kiełkującej gryki Pobierz certyfikat dotyczący kiełkującej gryki


GORZKA POMARAŃCZAGorzka pomarańcza jest jednym z najważniejszych składników witaminy C Colway

Gorzka pomarańcza nie jest owocem jadalnym. Stanowi natomiast wspaniałe źródło lewoskrętnej witaminy C, której ilość w standaryzowanym ekstrakcie może osiągnąć nawet 42 %.

 

Certyfikat dotyczący gorzkiej pomarańczy Pobierz certyfikat dotyczący gorzkiej pomarańczy

 


Oddajemy w Państwa ręce obecnie najlepszą w Europie, w opinii wielu autorytetów, witaminę C

 

 

Witamina C - opakowanie zawiera 100 kapsułek Pobierz ulotkę o produkcie

Opinie o produkcie (0)

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach  ↴

Zgodnie z naszą polityką informacyjną nie zasypujemy Państwa kont pocztowych bezwartościową pocztą i nigdy nie przekazujemy adresów obcym firmom. Obiecujemy informować Cię o wszelkich sprawach dotyczących naszego Centrum Kolagenu oraz ważnych wydarzeniach związanych z kosmetykami kolagenowymi firmy Colway.

Karta Rabatowa

Karta Rabatowa Colway - dzięki karcie masz szanse na tani kolagen i pozostałe produkty kolagenowe

Skorzystaj z szansy na tańszy kolagen i przyłącz się do Systemu Rabatowego Colway

Wypełnij Formularz

Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń na INFOLINIĘ: 801- 000 - 889

Patronat kancelarii prawnej Jeżeli chcesz uniknąć problemów natury prawnej związanych z ewentualnymi roszczeniami finansowymi współpracującej z nami kancelarii prawnej z tytułu nielegalnego wykorzystywania materiałów (własność intelektualna) z naszego serwisu to lojalnie ostrzegamy, że kopiowanie elementów Strony, tekstów, zdjęć, czy też innych elementów graficznych, jak również znaków towarowych zamieszczonych na tej stronie, w celu wykorzystania w całości, części lub w formie zmodyfikowanej w innych serwisach www, w publikacjach elektronicznych lub innych, bez uprzedniej pisemnej zgody Wellness Styl jest zabronione.

Sklep internetowy Shoper.pl